Studio Mode Perdizes | Piscina E Academia
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Studio Mode Perdizes | Piscina E Academia São Paulo biedt accommodatie op een eersteklas locatie op 5 minuten wandelafstand van de Pura Amizade. Het appartement van 28 m² is geschikt voor maximaal 2 gasten.
Dit 1-slaapkamer appartement ligt binnen 3 km van het Edifício Itália en binnen 4 km van het cultureel centrum van Banco do Brasil in São Paulo. Deze accommodatie ligt in de Perdizes wijk van São Paulo. Het duurt niet lang om de Avenida Paulista te bereiken, op 10 minuten rijden verderop.
De accommodatie heeft een keuken met een koelkast en keukengerei. De dichtstbijzijnde Avenida Sumare bushalte ligt op een paar stappen verwijderd van dit appartement.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Fitnesscentrum
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Gratis toiletartikelen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Mode Perdizes 1701 - Studio Mode Perdizes | Piscina E Academia.
Gasten van Mode Perdizes 1701 - Studio Mode Perdizes | Piscina E Academia kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Edifício Itália, binnen 10 minuten rijden verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Avenida Paulista (3 km) en het cultureel centrum van Banco do Brasil in São Paulo (4 km). - ❓
Hoeveel kost het om Mode Perdizes 1701 - Studio Mode Perdizes | Piscina E Academia te boeken?
De prijs van het boeken van Mode Perdizes 1701 - Studio Mode Perdizes | Piscina E Academia is $48. - ❓
Wat is precies de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 28 vierkante meter. - ❓
Heeft Mode Perdizes 1701 - Studio Mode Perdizes | Piscina E Academia een eigen zwembad?
Mode Perdizes 1701 - Studio Mode Perdizes | Piscina E Academia heeft, natuurlijk, een zwembad.